Contact

Heeft u vragen over het adverteren in één van onze vakbladen, websites of andere media? Onderstaande medewerkers van Eisma Media Groep staan voor u ter beschikking.

Agri & Feed

Petfood Magazine Het Schaap De Molenaar

Felix Berentsen

Senior accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 751
E-mailadres:
f.berentsen@eisma.nl
Uitgaven:
De Molenaar, Het Schaap, Petfood Magazine

Wilma Zijlstra

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 847
E-mailadres:
w.zijlstra@eisma.nl
Uitgaven:
De Molenaar, Het Schaap, Petfood Magazine

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

Tel:
+31 88 29 44 855
E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
De Molenaar, Het Schaap, Petfood Magazine

Bouw

Houtwereld.nl Het Houtblad Houtwereld Glas in Beeld Bouwwereld ZZP’er in de Bouw SchildersVakkrant SchildersVAK.nl Installatie en Sanitair Eisma’s Schildersblad Bouwproducten.nl Architectuur.nl Aannemer

Eddy Hoornstra

Accountmanager buitendienst

Tel:
31 88 29 44 705
E-mailadres:
e.hoornstra@eisma.nl
Uitgaven:
SchildersVakkrant, Eisma’s Schildersblad, SchildersVAK.nl

Ilse Tangelder

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 937
E-mailadres:
i.tangelder@eisma.nl
Uitgaven:
Houtwereld.nl, Het Houtblad, Houtwereld

Sabine Visser

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 705
E-mailadres:
s.visser@eisma.nl
Uitgaven:
Eisma’s Schildersblad, SchildersVakkrant, SchildersVAK.nl

Joyce Janssen

Accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 932
E-mailadres:
j.janssen@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld, Installatie en Sanitair

Nienke Leuverink-Kool

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 935
E-mailadres:
n.kool@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld, Installatie en Sanitair, Bouwproducten.nl

Sacha Harders

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 933
E-mailadres:
s.harders@eisma.nl
Uitgaven:
ZZP’er in de Bouw, Bouwproducten.nl, Aannemer, Bouwwereld, Architectuur.nl

Karin Krabbenborg-Waalderbos

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 934
E-mailadres:
k.krabbenborg@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw, Bouwproducten.nl, Architectuur.nl, Aannemer

Iwan Verburg

Accountmanager buitendienst

Tel:
+31 88 29 44 901
E-mailadres:
i.verburg@eisma.nl
Uitgaven:
Houtwereld.nl, Het Houtblad, Houtwereld, Aannemer, Architectuur.nl, Bouwproducten.nl, Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 29 44 734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw, Aannemer, Architectuur.nl

Wim Wisselink

Marketing coördinator sales

Tel:
+31 88 29 44 942
E-mailadres:
w.wisselink@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwwereld

Ellen Holler

Sales support

Tel:
+31 88 29 44 969
E-mailadres:
e.holler@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwproducten.nl, Glas in Beeld, Het Houtblad, Houtwereld, Installatie en Sanitair, Eisma’s Schildersblad, SchildersVakkrant

Eisma Business Spectrum

Efficiënt communiceren met B2B Nederland

Rens Sturrus

Directeur Uitgeverijen

Tel:
+31 88 29 44 930
E-mailadres:
r.sturrus@eisma.nl
Uitgaven:
Efficiënt communiceren met B2B Nederland

Grafimedia

Sign+ Magazine

Maaike Gerritsen

Accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 931
E-mailadres:
m.gerritsen@eisma.nl
Uitgaven:
Sign+ Magazine

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

Tel:
+31 88 29 44 855
E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
Sign+ Magazine

Industrie

Recycling International Pomp NL Recycling Magazine Benelux Metaal Magazine Bulk Aandrijftechniek

Miranda Hissink

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 837
E-mailadres:
m.hissink@eisma.nl
Uitgaven:
Pomp NL

Lida Meyers

Accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 738
E-mailadres:
l.meyers@eisma.nl
Uitgaven:
Pomp NL, Bulk

Vincent Hermans

Accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 740
E-mailadres:
v.hermans@eisma.nl
Uitgaven:
Pomp NL, Aandrijftechniek

Judith Wanjala

Accountmanager buiten-/binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 739
E-mailadres:
j.wanjala@eisma.nl
Uitgaven:
Recycling International, Metaal Magazine

Fred Balduk

Accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 741
E-mailadres:
f.balduk@eisma.nl
Uitgaven:
Recycling International, Recycling Magazine Benelux

Daniëlle de Wilde

Accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 742
E-mailadres:
d.dewilde@eisma.nl
Uitgaven:
Metaal Magazine

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 29 44 734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Aandrijftechniek, Recycling Magazine Benelux, Pomp NL, Bulk, Metaal Magazine

Logistiek

Warehouse Totaal

Demphy Hurkmans

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 744
E-mailadres:
d.hurkmans@eisma.nl
Uitgaven:
Warehouse Totaal

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 29 44 734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Warehouse Totaal

Luchtvaart

Piloot en Vliegtuig

Thérèse Benjamins

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 849
E-mailadres:
t.benjamins@eisma.nl
Uitgaven:
Piloot en Vliegtuig

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

Tel:
+31 88 29 44 855
E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
Piloot en Vliegtuig

Mobiliteit

TTM.nl Bestelauto

Yvette van Hal

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 760
E-mailadres:
y.vanhal@eisma.nl
Uitgaven:
Bestelauto, TTM.nl

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 29 44 734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
TTM.nl, Bestelauto

Paarden

Paardenplein.nl Dressuur Horses.nl De Paardenkrant Extra De Paardenkrant-Horses.nl Bit

André Kunze

Senior Accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 982
E-mailadres:
a.kunze@eisma.nl
Uitgaven:
Bit, Dressuur, De Paardenkrant Extra, Horses.nl, Paardenplein.nl, De Paardenkrant-Horses.nl

Lotte Wijnands

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 981
E-mailadres:
l.wijnands@eisma.nl
Uitgaven:
Bit, Dressuur, De Paardenkrant Extra, Horses.nl, Paardenplein.nl, De Paardenkrant-Horses.nl

Cindy Haentjens

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944980
E-mailadres:
c.haentjens@eisma.nl
Uitgaven:
Bit, Dressuur, De Paardenkrant Extra, Horses.nl, Paardenplein.nl, De Paardenkrant-Horses.nl

Jeroen van der Molen

Salesmanager

Tel:
+31 88 29 44 936
E-mailadres:
j.vandermolen@eisma.nl
Uitgaven:
Paardenplein.nl

Sport

De Voetbaltrainer

Wilma Zijlstra

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 847
E-mailadres:
w.zijlstra@eisma.nl
Uitgaven:
De Voetbaltrainer

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

Tel:
+31 88 29 44 855
E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
De Voetbaltrainer

Trade

Marktvisie

Thérèse Benjamins

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 849
E-mailadres:
t.benjamins@eisma.nl
Uitgaven:
Marktvisie

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

Tel:
+31 88 29 44 855
E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
Marktvisie