Contact

Heeft u vragen over het adverteren in één van onze vakbladen, websites of andere media? Onderstaande medewerkers van Eisma Media Groep staan voor u ter beschikking.

Agri & Feed

Petfood Magazine Het Schaap De Molenaar

Felix Berentsen

Felix Berentsen

Senior accountmanager

Tel:
+31 (0)88 - 2944751
E-mailadres:
f.berentsen@eisma.nl
Uitgaven:
Het Schaap, De Molenaar, Petfood Magazine

Wilma Zijlstra

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)88 - 2944847
E-mailadres:
w.zijlstra@eisma.nl
Uitgaven:
Het Schaap, Petfood Magazine, De Molenaar
Linda

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
Petfood Magazine, Het Schaap, De Molenaar

Bouw

Website Houtwereld.nl Het Houtblad Houtwereld Glas in Beeld Bouwwereld ZZP’er in de Bouw SchildersVakkrant SchildersVAK.nl Installatie en Sanitair Eisma’s Schildersblad Bouwproducten.nl ArchitectuurNL Aannemer

Ilse Tangelder

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)88 - 2944937
E-mailadres:
i.tangelder@eisma.nl
Uitgaven:
Website Houtwereld.nl, Het Houtblad, Houtwereld

Sabine Visser

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)88 - 2944705
E-mailadres:
s.visser@eisma.nl
Uitgaven:
Eisma’s Schildersblad, SchildersVakkrant, SchildersVAK.nl

Joyce Janssen

Accountmanager

Tel:
+31 88 - 2944932
E-mailadres:
j.janssen@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld, Installatie en Sanitair
Nienke Leuverink-Kool

Nienke Leuverink-Kool

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944932
E-mailadres:
n.kool@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld, Installatie en Sanitair, Bouwproducten.nl
Sacha Harders

Sacha Harders

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944933
E-mailadres:
s.harders@eisma.nl
Uitgaven:
ZZP’er in de Bouw, Bouwproducten.nl, Aannemer, Bouwwereld, ArchitectuurNL

Karin Krabbenborg-Waalderbos

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944934
E-mailadres:
k.krabbenborg@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw, Bouwproducten.nl, ArchitectuurNL, Aannemer
Eddy Hoornstra

Eddy Hoornstra

Accountmanager Buitendienst

Tel:
+31 88 - 2944754
E-mailadres:
e.hoornstra@eisma.nl
Uitgaven:
SchildersVakkrant, SchildersVAK.nl, Eisma’s Schildersblad

Iwan Verburg

Accountmanager buitendienst

Tel:
+31 88-29 44 901
E-mailadres:
i.verburg@eisma.nl
Uitgaven:
Website Houtwereld.nl, Het Houtblad, Houtwereld, Aannemer, ArchitectuurNL, Bouwproducten.nl, Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw
Rens Sturrus

Rens Sturrus

Adjunct-uitgever / Commercieel manager

Tel:
+31 88 - 2944930 / 06 - 31768825
E-mailadres:
r.sturrus@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld, Installatie en Sanitair
Jeroen van der Molen

Jeroen van der Molen

Salesmanager

Tel:
+31 88 - 2944936
E-mailadres:
j.vandermolen@eisma.nl
Uitgaven:
Het Houtblad, Houtwereld, SchildersVakkrant, SchildersVAK.nl, Eisma’s Schildersblad, Aannemer, ArchitectuurNL, Bouwproducten.nl, Glas in Beeld, Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
088 - 294 47 34
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw, Aannemer, ArchitectuurNL
Wim Wisselink

Wim Wisselink

Marketing coördinator sales

Tel:
+31 88 - 2944942
E-mailadres:
w.wisselink@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwwereld
Esther Tiessens

Esther Tiessens

Sales support

Tel:
+31 88 - 2944969
E-mailadres:
e.tiessens@eisma.nl
Uitgaven:
Website Houtwereld.nl, Het Houtblad, Houtwereld, Glas in Beeld, SchildersVakkrant, SchildersVAK.nl, Installatie en Sanitair, Eisma’s Schildersblad, Bouwproducten.nl

Eisma Business Spectrum

Efficiënt communiceren met B2B Nederland

Rens Sturrus

Rens Sturrus

Adjunct-uitgever / Commercieel manager

Tel:
+31 88 - 2944930 / 06 - 31768825
E-mailadres:
r.sturrus@eisma.nl
Uitgaven:
Efficiënt communiceren met B2B Nederland

Grafimedia

Sign+ Magazine

Maaike Gerritsen

Accountmanager

Tel:
+31 (0)88 - 2944931
E-mailadres:
m.gerritsen@eisma.nl
Uitgaven:
Sign+ Magazine
Linda

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
Sign+ Magazine

Industrie

Recycling International Pomp NL Recycling Magazine Benelux Metaal Magazine Bulk Aandrijftechniek

Miranda Hissink

Accountmanager binnendienst

Tel:
088 - 294 48 37
E-mailadres:
m.hissink@eisma.nl
Uitgaven:
Pomp NL

Lida Meyers

Accountmanager

Tel:
088 - 294 47 38
E-mailadres:
l.meyers@eisma.nl
Uitgaven:
Pomp NL, Bulk
Vincent Hermans

Vincent Hermans

Accountmanager

Tel:
088 - 294 47 40
E-mailadres:
v.hermans@eisma.nl
Uitgaven:
Pomp NL, Aandrijftechniek

Judith Wanjala

Accountmanager buiten-/binnendienst

Tel:
+31 88 294 47 39
E-mailadres:
j.wanjala@eisma.nl
Uitgaven:
Recycling International, Metaal Magazine
Fred Balduk

Fred Balduk

Accountmanager

Tel:
+31 88 294 47 41
E-mailadres:
f.balduk@eisma.nl
Uitgaven:
Recycling International, Recycling Magazine Benelux

Daniëlle de Wilde

Accountmanager

Tel:
088 - 294 47 42
E-mailadres:
d.dewilde@eisma.nl
Uitgaven:
Metaal Magazine

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
088 - 294 47 34
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Aandrijftechniek, Recycling Magazine Benelux, Pomp NL, Bulk, Metaal Magazine

Logistiek

Warehouse Totaal

Demphy Hurkmans

Accountmanager binnendienst

Tel:
088 - 294 47 44
E-mailadres:
d.hurkmans@eisma.nl
Uitgaven:
Warehouse Totaal

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
088 - 294 47 34
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Warehouse Totaal

Luchtvaart

Piloot en vliegtuig

Wilma Zijlstra

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)88 - 2944847
E-mailadres:
w.zijlstra@eisma.nl
Uitgaven:
Piloot en vliegtuig
Linda

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
Piloot en vliegtuig

Maaike Gerritsen

Accountmanager

Tel:
+31 (0)88 - 2944931
E-mailadres:
m.gerritsen@eisma.nl
Uitgaven:
Piloot en vliegtuig

Mobiliteit

TTM.nl Bestelauto

Yvette van Hal

Accountmanager binnendienst

Tel:
088 - 294 47 60
E-mailadres:
y.vanhal@eisma.nl
Uitgaven:
Bestelauto, TTM.nl

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
088 - 294 47 34
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
TTM.nl, Bestelauto

Paarden

Dressuur Horses.nl De Paardenkrant Extra De Paardenkrant-Horses.nl Bit

André Kunze

André Kunze

Senior Accountmanager

Tel:
+31 88 - 2944982
E-mailadres:
a.kunze@eisma.nl
Uitgaven:
Dressuur, Horses.nl, De Paardenkrant Extra, De Paardenkrant-Horses.nl, Bit

Marloes van der Holst

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0) 882 944 828
E-mailadres:
m.vanderholst@eisma.nl
Uitgaven:
Bit, Horses.nl, De Paardenkrant Extra, De Paardenkrant-Horses.nl, Dressuur

Lotte Wijnands

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 882944981
E-mailadres:
l.wijnands@eisma.nl
Uitgaven:
Horses.nl, De Paardenkrant Extra, Bit, De Paardenkrant-Horses.nl, Dressuur

Cindy Haentjens

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944980
E-mailadres:
c.haentjens@eisma.nl
Uitgaven:
Dressuur, Horses.nl, De Paardenkrant Extra, De Paardenkrant-Horses.nl, Bit

Dyanne Schiphorst

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944743
E-mailadres:
d.schiphorst@eisma.nl
Uitgaven:
Bit, De Paardenkrant Extra, De Paardenkrant-Horses.nl, Horses.nl, Dressuur

Sport

De Voetbaltrainer

Wilma Zijlstra

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)88 - 2944847
E-mailadres:
w.zijlstra@eisma.nl
Uitgaven:
De Voetbaltrainer
Linda

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
De Voetbaltrainer

Trade

Marktvisie

Thérèse Benjamins

Thérèse Benjamins

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)88-2944849
E-mailadres:
t.benjamins@eisma.nl
Uitgaven:
Marktvisie
Linda

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
Marktvisie