Contact

Heeft u vragen over het adverteren in één van onze vakbladen, websites of andere media? Onderstaande medewerkers van Eisma Media Groep staan voor u ter beschikking.

Agri & Feed

Petfood Magazine Het Schaap De Molenaar

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 29 44 734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
De Molenaar, Het Schaap, Petfood Magazine

Felix Berentsen

Senior accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 751
E-mailadres:
f.berentsen@eisma.nl
Uitgaven:
De Molenaar, Het Schaap, Petfood Magazine

Bouw

Glas in Beeld Aannemer Architectuur.nl Bouwwereld Eisma’s Schildersblad Het Houtblad Houtwereld Installatie SchildersVakkrant SchildersVAK.nl ZO!Bouw

Sebastiaan Jansen

Sebastiaan Jansen

Commercieel Manager

Tel:
+31 (0)6-13059888
E-mailadres:
s.jansen@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld, Aannemer, Architectuur.nl, Bouwwereld, Installatie, ZO!Bouw

Eddy Hoornstra

Accountmanager buitendienst

Tel:
+31 (0)6-31768830
E-mailadres:
e.hoornstra@eisma.nl
Uitgaven:
SchildersVakkrant, Eisma’s Schildersblad, SchildersVAK.nl

Iwan Verburg

Accountmanager buitendienst

Tel:
+31 (0)6 20 81 68 28
E-mailadres:
i.verburg@eisma.nl
Uitgaven:
Het Houtblad, Houtwereld

Sabine Visser

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)6-58939471
E-mailadres:
s.visser@eisma.nl
Uitgaven:
Eisma’s Schildersblad, SchildersVakkrant, SchildersVAK.nl

Karin Krabbenborg-Waalderbos

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)6 58973447
E-mailadres:
k.krabbenborg@eisma.nl
Uitgaven:
Aannemer, Architectuur.nl, Bouwwereld, ZO!Bouw

Sacha Harders

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)6-58977885
E-mailadres:
s.harders@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld, Aannemer, Architectuur.nl, Bouwwereld, Installatie, ZO!Bouw

Ellen Holler

Sales support

Tel:
+31 (0)6-58973673
E-mailadres:
e.holler@eisma.nl
Uitgaven:
Aannemer, Architectuur.nl, Bouwwereld, Eisma’s Schildersblad, Glas in Beeld, Het Houtblad, Houtwereld, Installatie, SchildersVakkrant, ZO!Bouw

Wim Wisselink

Marketing coördinator sales

Tel:
+31 88 29 44 942
E-mailadres:
w.wisselink@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwwereld

Grafimedia

Sign+ Magazine

Maaike Gerritsen

Accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 931
E-mailadres:
m.gerritsen@eisma.nl
Uitgaven:
Sign+ Magazine

Industrie

Recycling International Pomp NL Recycling Magazine Benelux Metaal Magazine Bulk Aandrijftechniek

Lida Meyers

Accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 738
E-mailadres:
l.meyers@eisma.nl
Uitgaven:
Pomp NL, Bulk

Vincent Hermans

Accountmanager

E-mailadres:
v.hermans@eisma.nl
Uitgaven:
Pomp NL, Aandrijftechniek

Judith Wanjala

Accountmanager buiten-/binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 739
E-mailadres:
j.wanjala@eisma.nl
Uitgaven:
Recycling International, Metaal Magazine

Fred Balduk

Accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 741
E-mailadres:
f.balduk@eisma.nl
Uitgaven:
Recycling International, Recycling Magazine Benelux

Daniëlle de Wilde

Accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 742
E-mailadres:
d.dewilde@eisma.nl
Uitgaven:
Metaal Magazine, Pomp NL

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 29 44 734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Aandrijftechniek, Bulk, Metaal Magazine, Pomp NL, Recycling Magazine Benelux

Logistiek

Warehouse Totaal

Demphy Hurkmans

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 744
E-mailadres:
d.hurkmans@eisma.nl
Uitgaven:
Warehouse Totaal

Stan ten Have

Accountmanager

Tel:
+31 88 29 44 967
E-mailadres:
s.tenhave@eisma.nl
Uitgaven:
Warehouse Totaal

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 29 44 734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Warehouse Totaal

Luchtvaart

Piloot en Vliegtuig

Mobiliteit

TTM.nl Bestelauto

Jeroen van der Molen

Salesmanager

Tel:
+31 88 29 44 936
E-mailadres:
j.vandermolen@eisma.nl
Uitgaven:
TTM.nl, Bestelauto

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 29 44 734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Bestelauto, TTM.nl

Paarden

VOER. Paardenvoerplein.nl Horses.nl De Paardenkrant Extra De Paardenkrant-Horses.nl

Cindy Haentjens

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944980
E-mailadres:
c.haentjens@eisma.nl
Uitgaven:
VOER., De Paardenkrant Extra, Horses.nl, Paardenvoerplein.nl, De Paardenkrant-Horses.nl

Marloes van der Holst

Accountmanager

Tel:
+31 88 - 2944828
E-mailadres:
m.vanderholst@eisma.nl
Uitgaven:
De Paardenkrant-Horses.nl

Lotte Wijnands

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 29 44 981
E-mailadres:
l.wijnands@eisma.nl
Uitgaven:
VOER., De Paardenkrant Extra, Horses.nl, Paardenvoerplein.nl

Jeroen van der Molen

Salesmanager

Tel:
+31 88 29 44 936
E-mailadres:
j.vandermolen@eisma.nl
Uitgaven:
VOER., Paardenvoerplein.nl

Sport

De Voetbaltrainer

Trade

Marktvisie

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 29 44 734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Marktvisie
Bertine Jansen

Carolien Nieboer

Account manager

Tel:
+31 (0)88 2944849
E-mailadres:
salesmarktvisie@eisma.nl
Uitgaven:
Marktvisie