Contact

Heeft u vragen over het adverteren in één van onze vakbladen, websites of andere media? Onderstaande medewerkers van Eisma Media Groep staan voor u ter beschikking.

Agri & Feed

Petfood Magazine Het Schaap De Molenaar

Felix Berentsen

Felix Berentsen

Senior accountmanager

Tel:
+31 (0)88 - 2944751
E-mailadres:
f.berentsen@eisma.nl
Uitgaven:
Het Schaap, De Molenaar, Petfood Magazine

Wilma Zijlstra

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)88 - 2944847
E-mailadres:
w.zijlstra@eisma.nl
Uitgaven:
Het Schaap, Petfood Magazine, De Molenaar
Linda

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
Petfood Magazine, Het Schaap, De Molenaar

Bouw

Glas in Beeld Bouwwereld ZZP’er in de Bouw SchildersVakkrant SchildersVAK.nl Installatie en Sanitair Eisma’s Schildersblad Bouwproducten.nl ArchitectuurNL Aannemer

Sabine Visser

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)88 - 2944705
E-mailadres:
s.visser@eisma.nl
Uitgaven:
Eisma’s Schildersblad, SchildersVakkrant, SchildersVAK.nl
Nienke Leuverink-Kool

Nienke Leuverink-Kool

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944932
E-mailadres:
n.kool@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld, Installatie en Sanitair, Bouwproducten.nl
Sacha Harders

Sacha Harders

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944933
E-mailadres:
s.harders@eisma.nl
Uitgaven:
ZZP’er in de Bouw, Bouwproducten.nl, Aannemer, Bouwwereld, ArchitectuurNL

Joyce Janssen

Accountmanager

Tel:
+31 88 - 2944932
E-mailadres:
j.janssen@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld, Installatie en Sanitair

Karin Krabbenborg-Waalderbos

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944934
E-mailadres:
k.krabbenborg@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw, Bouwproducten.nl, ArchitectuurNL, Aannemer
Eddy Hoornstra

Eddy Hoornstra

Accountmanager Buitendienst

Tel:
+31 88 - 2944754
E-mailadres:
e.hoornstra@eisma.nl
Uitgaven:
SchildersVakkrant, SchildersVAK.nl, Eisma’s Schildersblad

Iwan Verburg

Accountmanager buitendienst

Tel:
+31 88-29 44 901
E-mailadres:
i.verburg@eisma.nl
Uitgaven:
Aannemer, ArchitectuurNL, Bouwproducten.nl, Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw
Jeroen van der Molen

Jeroen van der Molen

Salesmanager

Tel:
+31 88 - 2944936
E-mailadres:
j.vandermolen@eisma.nl
Uitgaven:
SchildersVakkrant, SchildersVAK.nl, Eisma’s Schildersblad, Aannemer, ArchitectuurNL, Bouwproducten.nl, Glas in Beeld, Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 - 2944734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw, Aannemer, Glas in Beeld, ArchitectuurNL
Rens Sturrus

Rens Sturrus

Adjunct-uitgever / Commercieel manager

Tel:
+31 88 - 2944930 / 06 - 31768825
E-mailadres:
r.sturrus@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld, Installatie en Sanitair
Wim Wisselink

Wim Wisselink

Marketing coördinator sales

Tel:
+31 88 - 2944942
E-mailadres:
w.wisselink@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwwereld
Esther Tiessens

Esther Tiessens

Sales support

Tel:
+31 88 - 2944969
E-mailadres:
e.tiessens@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld, SchildersVakkrant, SchildersVAK.nl, Installatie en Sanitair, Eisma’s Schildersblad, Bouwproducten.nl

Eisma Business Spectrum

Efficiënt communiceren met B2B Nederland

Rens Sturrus

Rens Sturrus

Adjunct-uitgever / Commercieel manager

Tel:
+31 88 - 2944930 / 06 - 31768825
E-mailadres:
r.sturrus@eisma.nl
Uitgaven:
Efficiënt communiceren met B2B Nederland

Grafimedia

Sign+ Magazine

Maaike Gerritsen

Accountmanager

Tel:
+31 (0)88 - 2944931
E-mailadres:
m.gerritsen@eisma.nl
Uitgaven:
Sign+ Magazine

Nynke Miedema

Accountmanager binnendienst / Algemeen Coördinator Online

Tel:
+31 (0)88 - 2944852
E-mailadres:
n.miedema@eisma.nl
Uitgaven:
Sign+ Magazine

Industrie

Recycling International Pomp NL Recycling Magazine Benelux Metaal Magazine Bulk Aandrijftechniek

Miranda Hissink

Accountmanager binnendienst

Tel:
088-29 44 837
E-mailadres:
m.hissink@eisma.nl
Uitgaven:
Pomp NL
Lida Meyers

Lida Meyers

Accountmanager

Tel:
+31 88 - 2944738
E-mailadres:
l.meyers@eisma.nl
Uitgaven:
Pomp NL, Recycling Magazine Benelux, Bulk

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 - 2944734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Pomp NL, Bulk, Aandrijftechniek, Metaal Magazine, Recycling Magazine Benelux

Judith Wanjala

Accountmanager buiten-/binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944739
E-mailadres:
j.wanjala@eisma.nl
Uitgaven:
Recycling International, Metaal Magazine

Daniëlle de Wilde

Accountmanager

Tel:
+31 (0) 88 - 2944742
E-mailadres:
d.dewilde@eisma.nl
Uitgaven:
Metaal Magazine
Fred Balduk

Fred Balduk

Accountmanager

Tel:
+31 88 - 2944741
E-mailadres:
f.balduk@eisma.nl
Uitgaven:
Recycling International, Recycling Magazine Benelux
Vincent Hermans

Vincent Hermans

Accountmanager / verkoopcoordinator

Tel:
+31 88 - 2944740
E-mailadres:
v.hermans@eisma.nl
Uitgaven:
Pomp NL, Aandrijftechniek

Logistiek

Warehouse Totaal

Demphy Hurkmans

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944744
E-mailadres:
d.hurkmans@eisma.nl
Uitgaven:
Warehouse Totaal

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 - 2944734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Warehouse Totaal

Luchtvaart

Piloot en Vliegtuig

Maaike Gerritsen

Accountmanager

Tel:
+31 (0)88 - 2944931
E-mailadres:
m.gerritsen@eisma.nl
Uitgaven:
Piloot en Vliegtuig

Alle Postma

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)88 - 2944849
E-mailadres:
a.postma@eisma.nl
Uitgaven:
Piloot en Vliegtuig
Linda

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
Piloot en Vliegtuig

Mobiliteit

TTM.nl Bestelauto

Yvette van Hal

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944760
E-mailadres:
y.vanhal@eisma.nl
Uitgaven:
Bestelauto, TTM.nl

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 - 2944734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
TTM.nl, Bestelauto

Paarden

Paardenkrant – Horses.nl (advertentiemogelijkheden) Specials Bit en De Paardenkrant (advertentiemogelijkheden) Dressuur HorseTelex Horses.nl De Paardenkrant Extra De Paardenkrant – Horses.nl Bit

Lotte Wijnands

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 882944981
E-mailadres:
l.wijnands@eisma.nl
Uitgaven:
Paardenkrant – Horses.nl (advertentiemogelijkheden), Specials Bit en De Paardenkrant (advertentiemogelijkheden), HorseTelex, Horses.nl, De Paardenkrant Extra, Bit, De Paardenkrant – Horses.nl, Dressuur

Marloes van der Holst

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0) 882 944 828
E-mailadres:
m.vanderholst@eisma.nl
Uitgaven:
Bit, Paardenkrant – Horses.nl (advertentiemogelijkheden), Specials Bit en De Paardenkrant (advertentiemogelijkheden), Horses.nl, De Paardenkrant Extra, De Paardenkrant – Horses.nl, Dressuur

Dyanne Schiphorst

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944743
E-mailadres:
d.schiphorst@eisma.nl
Uitgaven:
Bit, Paardenkrant – Horses.nl (advertentiemogelijkheden), Specials Bit en De Paardenkrant (advertentiemogelijkheden), De Paardenkrant Extra, De Paardenkrant – Horses.nl, Horses.nl, Dressuur

Cindy Haentjens

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944980
E-mailadres:
c.haentjens@eisma.nl
Uitgaven:
Paardenkrant – Horses.nl (advertentiemogelijkheden), Specials Bit en De Paardenkrant (advertentiemogelijkheden), Dressuur, Horses.nl, De Paardenkrant Extra, De Paardenkrant – Horses.nl, Bit
André Kunze

André Kunze

Senior Accountmanager

Tel:
+31 88 - 2944982
E-mailadres:
a.kunze@eisma.nl
Uitgaven:
Paardenkrant – Horses.nl (advertentiemogelijkheden), Specials Bit en De Paardenkrant (advertentiemogelijkheden), Dressuur, Horses.nl, De Paardenkrant Extra, De Paardenkrant – Horses.nl, Bit

Cindy Haentjens

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944980
E-mailadres:
c.haentjens@eisma.nl
Uitgaven:
HorseTelex

Sport

De Voetbaltrainer

Nynke Miedema

Accountmanager binnendienst / Algemeen Coördinator Online

Tel:
+31 (0)88 - 2944852
E-mailadres:
n.miedema@eisma.nl
Uitgaven:
De Voetbaltrainer

Trade

Marktvisie

Alle Postma

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)88 - 2944849
E-mailadres:
a.postma@eisma.nl
Uitgaven:
Marktvisie
Linda

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
Marktvisie
Felix Berentsen

Felix Berentsen

Senior accountmanager

Tel:
+31 (0)88 - 2944751
E-mailadres:
f.berentsen@eisma.nl
Uitgaven:
Marktvisie