Contact

Heeft u vragen over het adverteren in één van onze vakbladen, websites of andere media? Onderstaande medewerkers van Eisma Media Groep staan voor u ter beschikking.

Agri & Feed

Petfood Magazine Het Schaap De Molenaar

Felix Berentsen

Felix Berentsen

Salesmanager

Tel:
+31 (0)88 - 2944751
E-mailadres:
f.berentsen@eisma.nl
Uitgaven:
Het Schaap, De Molenaar, Petfood Magazine

Wilma Zijlstra

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)88 - 2944847
E-mailadres:
w.zijlstra@eisma.nl
Uitgaven:
Het Schaap, Petfood Magazine, De Molenaar

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
Petfood Magazine, Het Schaap, De Molenaar

Bouw

Glas in Beeld Bouwwereld ZZP’er in de Bouw SchildersVakkrant SchildersVAK.nl Installatie en Sanitair Eisma’s Schildersblad Bouwproducten.nl ArchitectuurNL Aannemer

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 - 2944734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw, Aannemer, Glas in Beeld, ArchitectuurNL
Nienke Leuverink-Kool

Nienke Leuverink-Kool

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944932
E-mailadres:
n.kool@eisma.nl
Uitgaven:
Installatie en Sanitair, Bouwproducten.nl

Maaike Gerritsen

Accountmanager

Tel:
+31 88 - 2944931
E-mailadres:
m.gerritsen@eisma.nl
Uitgaven:
SchildersVakkrant, SchildersVAK.nl, Eisma’s Schildersblad

Joyce Janssen

Accountmanager

Tel:
+31 88 - 2944932
E-mailadres:
j.janssen@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld
Sacha Harders

Sacha Harders

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944933
E-mailadres:
s.harders@eisma.nl
Uitgaven:
ZZP’er in de Bouw, Bouwproducten.nl, Aannemer, Bouwwereld, ArchitectuurNL

Karin Krabbenborg-Waalderbos

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944934
E-mailadres:
k.krabbenborg@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw, Bouwproducten.nl, ArchitectuurNL, Aannemer
Jeroen van der Molen

Jeroen van der Molen

Salesmanager

Tel:
+31 88 - 2944936
E-mailadres:
j.vandermolen@eisma.nl
Uitgaven:
Aannemer, ArchitectuurNL, Bouwproducten.nl, Glas in Beeld, Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw
Wim Wisselink

Wim Wisselink

Marketing coördinator sales

Tel:
+31 88 - 2944942
E-mailadres:
w.wisselink@eisma.nl
Uitgaven:
Bouwproducten.nl, Aannemer, ArchitectuurNL
Esther Tiessens

Esther Tiessens

Sales support

Tel:
+31 88 - 2944969
E-mailadres:
e.tiessens@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld, Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw, SchildersVakkrant, SchildersVAK.nl, Installatie en Sanitair, Eisma’s Schildersblad, Bouwproducten.nl
Rens Sturrus

Rens Sturrus

Adjunct-uitgever / Commercieel manager

Tel:
+31 88 - 2944930 / 06 - 31768825
E-mailadres:
r.sturrus@eisma.nl
Uitgaven:
Glas in Beeld, Bouwwereld, ZZP’er in de Bouw, SchildersVakkrant, SchildersVAK.nl, Installatie en Sanitair, Eisma’s Schildersblad, Bouwproducten.nl, ArchitectuurNL, Aannemer

Eisma Business Spectrum

Efficiënt communiceren met B2B Nederland

Rens Sturrus

Rens Sturrus

Adjunct-uitgever / Commercieel manager

Tel:
+31 88 - 2944930 / 06 - 31768825
E-mailadres:
r.sturrus@eisma.nl
Uitgaven:
Efficiënt communiceren met B2B Nederland

Grafimedia

Sign+ Magazine

Michel Lases

Accountmanager buitendienst

Tel:
+31 (0)6-82813717
E-mailadres:
m.lases@eisma.nl
Uitgaven:
Sign+ Magazine

Nynke Miedema

Accountmanager binnendienst / Algemeen Coördinator Online

Tel:
+31 (0)88 - 2944852
E-mailadres:
n.miedema@eisma.nl
Uitgaven:
Sign+ Magazine

Industrie

Recycling Magazine Benelux Metaal Magazine Bulk Aandrijftechniek

Lida Meyers

Lida Meyers

Accountmanager

Tel:
+31 88 - 2944738
E-mailadres:
l.meyers@eisma.nl
Uitgaven:
Recycling Magazine Benelux, Bulk

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 - 2944734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Bulk, Aandrijftechniek, Metaal Magazine, Recycling Magazine Benelux
Vincent Hermans

Vincent Hermans

Accountmanager / verkoopcoordinator

Tel:
+31 88 - 2944740
E-mailadres:
v.hermans@eisma.nl
Uitgaven:
Aandrijftechniek

Judith Wanjala

Accountmanager buiten-/binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944739
E-mailadres:
j.wanjala@eisma.nl
Uitgaven:
Metaal Magazine
Fred Balduk

Fred Balduk

Accountmanager

Tel:
+31 88 - 2944741
E-mailadres:
f.balduk@eisma.nl
Uitgaven:
Recycling Magazine Benelux

Logistiek

Warehouse Totaal

Demphy Hurkmans

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944744
E-mailadres:
d.hurkmans@eisma.nl
Uitgaven:
Warehouse Totaal

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 - 2944734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
Warehouse Totaal

Luchtvaart

Piloot en Vliegtuig

Michel Lases

Accountmanager buitendienst

Tel:
+31 (0)6-82813717
E-mailadres:
m.lases@eisma.nl
Uitgaven:
Piloot en Vliegtuig

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
Piloot en Vliegtuig

Mobiliteit

TTM.nl Bestelauto

Yvette van Hal

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944760
E-mailadres:
y.vanhal@eisma.nl
Uitgaven:
Bestelauto, TTM.nl

Anke van Bel

Sales Support

Tel:
+31 88 - 2944734
E-mailadres:
a.vanbel@eisma.nl
Uitgaven:
TTM.nl, Bestelauto

Paarden

Voervergelijk.nl Paardenkrant – Horses.nl (advertentiemogelijkheden) Specials Bit en De Paardenkrant (advertentiemogelijkheden) Dressuur HorseTelex Horses.nl De Paardenkrant Extra De Paardenkrant – Horses.nl Bit

Lotte Wijnands

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944983
E-mailadres:
l.wijnands@eisma.nl
Uitgaven:
Paardenkrant – Horses.nl (advertentiemogelijkheden), Specials Bit en De Paardenkrant (advertentiemogelijkheden), Dressuur, Horses.nl, De Paardenkrant Extra, De Paardenkrant – Horses.nl, Bit

Marloes van der Holst

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944981
E-mailadres:
m.vanderholst@eisma.nl
Uitgaven:
Bit, Paardenkrant – Horses.nl (advertentiemogelijkheden), Specials Bit en De Paardenkrant (advertentiemogelijkheden), De Paardenkrant Extra, De Paardenkrant – Horses.nl, Horses.nl, Dressuur
Eddy Hoornstra

Eddy Hoornstra

Salesmanager

Tel:
+31 88 - 2944754
E-mailadres:
e.hoornstra@eisma.nl
Uitgaven:
Voervergelijk.nl, Paardenkrant – Horses.nl (advertentiemogelijkheden), Specials Bit en De Paardenkrant (advertentiemogelijkheden), Dressuur, Horses.nl, De Paardenkrant Extra, De Paardenkrant – Horses.nl, Bit

Wim Sprey

Senior Accountmanager

Tel:
+31 341 - 564970
E-mailadres:
info@horsetelex.nl
Uitgaven:
HorseTelex

Cindy Haentjens

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 88 - 2944980
E-mailadres:
c.haentjens@eisma.nl
Uitgaven:
Voervergelijk.nl, Paardenkrant – Horses.nl (advertentiemogelijkheden), Specials Bit en De Paardenkrant (advertentiemogelijkheden), Dressuur, Horses.nl, De Paardenkrant Extra, De Paardenkrant – Horses.nl, Bit
André Kunze

André Kunze

Senior Accountmanager

Tel:
+31 88 - 2944982
E-mailadres:
a.kunze@eisma.nl
Uitgaven:
Voervergelijk.nl, Paardenkrant – Horses.nl (advertentiemogelijkheden), Specials Bit en De Paardenkrant (advertentiemogelijkheden), Dressuur, Horses.nl, De Paardenkrant Extra, De Paardenkrant – Horses.nl, Bit

Sport

De Voetbaltrainer

Michel Lases

Accountmanager buitendienst

Tel:
+31 (0)6-82813717
E-mailadres:
m.lases@eisma.nl
Uitgaven:
De Voetbaltrainer

Nynke Miedema

Accountmanager binnendienst / Algemeen Coördinator Online

Tel:
+31 (0)88 - 2944852
E-mailadres:
n.miedema@eisma.nl
Uitgaven:
De Voetbaltrainer

Trade

Marktvisie

Alle Postma

Accountmanager binnendienst

Tel:
+31 (0)88 - 2944849
E-mailadres:
a.postma@eisma.nl
Uitgaven:
Marktvisie

Linda van der Lans

Sales support en Coördinator online

E-mailadres:
l.vanderlans@eisma.nl
Uitgaven:
Marktvisie
Felix Berentsen

Felix Berentsen

Salesmanager

Tel:
+31 (0)88 - 2944751
E-mailadres:
f.berentsen@eisma.nl
Uitgaven:
Marktvisie